РАНДЕВУ «ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ – ЖІНКА»

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у міському Палаці культури Нововолинська відбулося цікаве та захоплююче дійство. На своєрідне рандеву «Її величність – жінка» митці сцени запросили вісім відомих жінок міста, які, обіймаючи керівні посади, привідкрили завісу свого особистого життя. Це – стоматолог Ірина Мартинишин, начальник управління соціального захисту населення Наталія Волчанюк, завідувачка ДНЗ №4 Людмила Могіль, начальник Нововолинського міського відділу ДРАЦС Людмила Савік, начальник Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Людмила Якименко, директор Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Любов Кравцова, начальник відділу культури Інна Левкова, координатор проектів по роботі з дітьми і молоддю ВОБФ “Карітас-Волинь” Вікторія Скриннікова.
У першій частині заходу жінки познайомили присутніх у залі зі своїм особистим життям, родиною та захопленнями. Так, наприклад, Ірина Мартинишин закохана у поезію та музику. Пише слова до пісень. Наталія Волчанюк – радіє й тішиться успіхам своїх дітей і власним прикладом показує, що треба працювати над собою, постійно розвивати свої здібності й таланти. Крім роботи, у неї багато захоплень. Наталія Волчанюк – відома у місті вишивальниця, писанкарка. Людмила Могіль – присвятила себе родині та діткам, а без своїх вихованців та колективу, у якому працює, не уявляє свого життя. Людмила Якименко завдячує батькам, котрі були для неї прикладом, із гордістю розповідала про керівників, з якими їй довелося працювати у різні роки, й котрі відіграли неабияку роль у її подальшому становленні. Вікторія Скриннікова займається благодійними справами. Постійно працює над самовдосконаленням, меж для якого немає. Людмила Савік тішиться тим, що нещодавно установа, яку вона очолює, стала двадцятою в Україні, котра працює у форматі «Open spase», мріє здійснити подорож на лайнері. Інна Левкова чималий відрізок життєвого шляху пов’язала зі сценою. Вона співає у вокальному тріо «Гармонія», яке виступає з концертами у багатьох країнах. Любов Кравцова плекає у своєму серці національну ідею. З її ініціативи у ЗОШ №3 було створено два музеї — народознавства та Помаранчевої революції. Вона була активним учасником Революції гідності. За громадську роботу нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.
Незабутні враження присутні отримали від виступів артистів міського Палацу культури. Вдячність жінкам висловив заступник міського голови Олександр Громик і вручив кожній учасниці подяки міського голови та, звичайно, квіти.
З нагоди свята подяками міського голови відзначені керівник хореографічного колективу Будинку культури селища Благодатне Анатолій Галичук, бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Жабровець, директор міського історичного музею Тетяна Марценюк, колектив дитячої школи мистецтв. В.о. директора міського Палацу культури Марія Олійчук отримала Почесну грамоту Волинської облдержадміністрації.

Людмила ТРУБНІКОВА.
На знімку:
учасниці рандеву.
Фото Світлани ГРУЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *