«ОСББ – ЦЕ ПРОГРЕС, ЖЕК – ЦЕ ГРОШІ НА ВІТЕР!»

Сьогодні актуальним є створення ОСББ мешканцями одного чи декількох будинків одразу. Люди організовуються й починають господарювати у своїх будинках та прилеглих до них територіях самостійно, не довіряючи більше житлово-експлуатаційним конторам, до яких раніше сплачували кошти за надані послуги.
Чим ОСББ стає привабливою для жителів багатоквартирних будинків і як господарюють у самостійному плаванні вирішила запитати у голови ОСББ «Кобзар НВ» Ілони Войтович. Звичайно, до нашої розмови активно долучилися й інші мешканці будинку, що знаходиться за адресою: вулиця Кобзаря, 29, бо розповісти мали що, й мали чим похвастатися.
– Рік тому, – каже пані Ілона, – вирішили, що годі вже щомісячно сплачувати гроші у ЖЕК, бо цілих 10 років ні у під’їзді будинку, ні на прилеглій території, взагалі НІДЕ!!! не було жодних послуг. А як почав протікати дах, сказали, що ремонтуватимуть тільки за наші гроші. То за що ми даремно сплачували стільки років, якщо нічого не робиться? Це була тоді для усіх нас ота остання крапка кипіння. Поспілкувавшись з сусідами, вирішили від’єднатися від ЖЕКу, тепер, як минув лише один рік – бачимо реальні результати. За цей короткий період вдалося встановити новий загальний лічильник на світло, почистити та відремонтували дах будинку, привести в порядок підвали й встановити щитову, бо її просто не було. У нас тепер усюди енергозберігаючі лампочки, нарешті замінено вхідні двері, утеплили вхід до будинку й встановили новий дашок. Зовсім скоро буде завершено встановлення огорожі. Нарешті належно облаштовано сміттєві баки та загороджені, відтак чужі не мають змоги звозити до нас не лише побутові відходи, а й старі меблі, унітази й ремонтне сміття. Ми дуже радіємо, що у нашому дворі стало чисто, охайно та затишно. Маємо також освітлення довкола будинку, висадили молоденькі туї довкола зеленої зони.
– Чи усі сусіди задоволенні, що тепер самостійно доведеться газдувати у власному спільному домі?
– Усі радіють, нарікань не чули жодного разу, бо за маленький проміжок часу побачили разючі позитивні зміни. Тому від усіх можу з упевненістю заявити – ОСББ – це прогрес, ЖЕК – це гроші на вітер!
Людмила ТРУБНІКОВА.
На знімках: мешканці ОСББ «Кобзар НВ» біля свого будинку.
Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *