ПРИВІТАЛИ НОВОВОЛИНСЬКЕ СТУДЕНСТВО

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це – Міжнародний день студента, який об’єднує усі покоління студентів: як теперішніх, так і колишніх. Адже молодь є найбільш прогресивним прошарком суспільства, це потенційна інтелектуальна, політична, економічна і мистецька еліта і від того, які ціннісні орієнтації сформуються у студентства сьогодні, багато в чому буде залежати перспектива розвитку української держави у майбутньому. Саме їм розбудовувати, прославляти та примножувати здобутки нашого краю.


З нагоди свята у міському Палаці культури студентів НЕМКу привітали заступник міського голови Олександр Громик та директор навчального закладу Олександр Танасієнко. А молоді люди коледжу, в свою чергу, подарували святковий та незабутній захід, під час котрого радували присутніх у залі цікавою програмою: і співом, і танцями, і гумористичними номерами, зриваючи бурхливі оплески після кожного виступу.
Церемонію нагородження кращих студентів було продовжено у міській раді, під час котрої перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський вручив подяки міського голови та подарунки – флешкарти найкращим, найталановитішим, найрозумнішим нововолинським студентам у багатьох номінація. Побажав творчих досягнень, молодечого запалу, реалізації усіх планів, задумів та мрій, а також упевнено крокувати до своєї мети й успішно долати будь-які перепони.
Текст та фото Людмили ТРУБНІКОВОЇ.
На знімках: студенти під час нагородження у міській раді Нововолинська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *