СПІВПРАЦЯ ШКОЛИ, БІБЛІОТЕКИ ТА ПОЛІЦІЇ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Сьогодні, як ніколи, зростає необхідність в співпраці школи та бібліотеки з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
І саме з метою посилення профілактичної роботи із запобігання правопорушенням та злочинності серед школярів бібліотекар Лариса Крилова разом з учнями 4-Б класу ЗОШ №7 та класним керівником Наталією Петрівною Магерою побували в Нововолинському відділі поліції.


Спочатку бібліотекар Лариса Крилова розповіла дітям про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомила з основними правами дитини та з прикладами їх порушення в Україні.
З обов’язками дітей та наслідками їхнього невиконання, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці. З правилами безпечного поводження в Інтернеті юних учасників заходу ознайомив старший ДОП Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області Оксана Сергіївна Цицора, а начальник сектору превенції Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області Василь Степанович Милацький разом з дітьми нагадав правила дорожнього руху, дорожні знаки та сигнали світлофора. Цікавим для школярів стала демонстрація зброї та спецзасобів, які знаходяться на озброєнні в поліції.
На подвір’ї поліції школярі мали змогу оглянути поліцейський автомобіль та уявити себе на місці працівника правоохоронних органів.
Лариса Крилова,
бібліотекар міської бібліотеки для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *