ЗНОВИМ РОКОМ , З НОВИМ ЩАСТЯМ!

Шановні нововолинці та мешканці селища Благодатне!

Відходить в історію ще один разом прожитий нами рік. Це черговий етап пройденого шляху кожним із нас  як в роботі, так і в особистому житті. Переступаючи цей символічний поріг, підсумовуємо зроблене, плекаємо надії на щасливий завтрашній день.

2018-ий був непростим для нас у багатьох аспектах: сповнений  надій і тривог, складних випробувань, пошуку правильних рішень. Ми разом наполегливо працювали,  шукали  шляхи  вирішення наболілих проблем і  досягали певних результатів. Свідченням цього є факт, що  Нововолинськ не сповільнює своїх темпів у соціально-економічному розвитку, а й надалі залишається лідером  Волинського краю за багатьма показниками. Новий рік – це, безумовно, нові можливості та  нові плани. Так, нам є чим пишатися, але є й над чим працювати. Знаю, що разом ми втілимо в життя усі задуми й справи, фундамент яких було закладено у попередні роки.

2019-ий – це рік виборів Президента України та парламентських виборів. То ж нехай справдяться наші надії і прагнення. А Різдвяна зоря благословляє наші помисли, слова і діла,  вказує шлях  до правди та взаєморозуміння. 

Дорогі земляки!

Зичу Вам міцного здоров’я,   щастя і добробуту. Хай Ваші серця будуть зігріті любов’ю  і теплом, домівки повняться добром та Божим благословенням. Нехай з Різдвяними дзвонами увійдуть до Ваших осель велика радість і духовна благодать.

Щирі вітання адресую нашим воїнам, які захищають українську землю на східних кордонах. Хай Господь береже  їхні життя, кожну родину та нашу державу!

Миру усім нам, процвітання рідному місту та щасливого майбутнього нашій Україні.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З  повагою

міський голова   Віктор Сапожніков.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *