ЗВІТ  ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ  РАДИ АЛЛИ ЛІСОВОЇ за 2018-й рік

( 61-Й ВИБОРЧИЙ ОКРУГ, м. НОВОВОЛИНСЬК) 

 Член фракції «Батьківщина» в обласній раді.

Працюю в постійній комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій. Редактор відділу економіки  ТзОВ «Газета «Волинь».                                 

Після обрання депутатом Волинської обласної ради VІІ скликання будую свою роботу по двох напрямках: перший – участь у сесійних засіданнях та в діяльності постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій – участь була стовідсотковою; другий – робота на окрузі, зустрічі з виборцями та їх прийом.

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». А депутатська позиція у сесійній залі була зорієнтована виключно на інтереси мешканців нашого краю.

За звітний період депутатської діяльності брала участь у роботі усіх сесій Волинської обласної ради та засіданнях постійної комісії. Активно долучалася до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією. Також, разом з іншими депутатами обласної ради, вирішувала нагальні проблеми Волині, міста Нововолинська та виборців, котрі зверталися за допомогою.

Під час особистих прийомів намагаюся оперативно реагувати на звернення громадян. Підтримую тісні зв’язки з керівниками усіх організацій та установ, які забезпечують життєдіяльність міста, та активістами громадських організацій.

Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради запити, які стосувалися:

– справи викрадення залізничного полотна біля Нововолинського ЗЗБВ;

– ситуації, яка склалася на вугільному підприємстві №9 та шахті №10, яка будується.

При моєму сприянні, спільно з депутатом Валерієм Курстаком, вдалося вирішити ряд важливих для міста питань:

– виділення 750 тисяч гривень на капітальний ремонт фасаду ЗОШ №2, який знаходиться в аварійному стані;

– виділення по 300 тисяч гривень на ремонт харчоблоків ЗОШ №2 та гімназії;

– виділення 500 тисяч гривень на капітальний ремонт їдальні позашкільного табору відпочинку «Прикордонник».

Сприяла розв’язанню  проблемних питань виборців, які стосуються комунальної сфери, зокрема, сплати за теплопостачання, повноцінної діяльності садівничого товариства «Прикордонник».

По лінії роботи в постійній комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій: була співавтором 18 рішень комісії, які  роз­глянуті на 7 засіданнях стосовно:

– добудови шахти № 10 «Нововолинська»;

– покращення умов перебування в обласному дитячому протитуберкульозному санаторію «Згорани»;

–    позиції щодо резолюції круглого столу «Волинь-43» – складова антиукраїнської пропаганди Польщі»;

– запобігання нелегальному ввезенню на митну територію України товарів, які пе­ре­міщаються через пункти пропуску на польсько-українському кордоні та роз­ташовані у зоні дії Волинської митниці ДФС;

– проекту реконструкції терміналів  поблизу міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин»;

– упровадження в області проектів та програм міжнародної технічної допомоги в області;

– реагування на звернення мешканців прикордонних районів Волині щодо необхідності лібералізації режиму їх доступу до сільськогосподарських земель, пасовищ у смузі, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень;

– ситуації з оформленням дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень;

– реагування центральних органів влади України щодо внесення змін до чинного законодавства, яке регулює перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України.

Комісією розглянуто 9 проектів рішень обласної ради, які рекомендовано винести на розгляд пленарних засідань, 8 з яких були підтримані депутатським корпусом. Розглянуто та рекомендовано до прийняття Регіональну програму розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018-2020 роки.

Усього підготовлено 4 звернення до центральних органів державної влади України з найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону, які потребують втручання та сприяння у їх вирішенні.

Постійно зустрічаюся з виборцями. На прийомі за звітний, 2018 –й рік, побувало 37 виборців. Надала матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду 34 мешканцям, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребували лікування. Мною у повній мірі було використано виділені кошти. Моє життєве й депутатське кредо й надалі залишається незмінним: «Виконувати те, що обіцяю. Вислухати й допомогти кожному, хто звертається».

Як депутат   Волинської обласної ради  проводжу прийом виборців щовівторка з 16. 00 до 18. 00 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, каб.№406.  Телефонні дзвінки від виборців приймаю щодня за номером: 0 97 239 35 29

Запитання та звернення  виборці також адресують через моїх помічників:

Богдана Дівнича – 0 67 349 51 80, 

Оксану Станицьку – 0 67 253 38 31,

Антона Макарука – 0 97 600 32 28.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *