Міський голова зустрівся з духовенством

Передноворічно-різдвяна зустріч міського голови Віктора Сапожнікова зі священнослужителями та пасторами релігійних громад відбулася у міській раді. Це чергова нагода привітати духовенство, а в їхній особі усіх вірян зі святами, а також обмінятися думками.

Керівник міста передав священнослужителям вітальні листівки з Різдвом Христовим та Новим роком, які вони зачитають на святкових Богослужіннях. Віктор Сапожніков розповів про цьогорічні здобутки міста і зазначив, що Нововолинськ з впевненістю вступив у Новий рік. Він подякував представникам релігійних громад за міжконфесійний мир та злагоду. Відзначив, що завжди підтримує корисні ініціативи, як, наприклад, хорошим продовженням їхньої спільної передпасхальної зустрічі стала акція «Великодня писанка».

Декан Нововолинського деканату, настоятель Свято-Духівського храму митрофорний протоієрей Стефан Фульмес наголосив на історичній події останніх днів минулого року -15 грудня – день, коли у Києві відбувся Об’єднавчий собор і за підсумками якого створили Українську помісну  православну церкву. Радіємо, що мудрість духовенста і вірян у цей нелегкий період перемогла. Це рішення спонукає нас виконувати свій християнський обов’язок, – підкреслив митрофорний протоієрей. Він подякував міському голові та міській владі за співпрацю, постійну підтримку і розуміння при вирішенні наболілих питань та виважені рішення, які вони приймають на користь громади.

Усі священнослужителі наголошували на позитивному моменті таких зустрічей, що є свідченням порозуміння між владою і церквою і толерантного ставлення до релігійних громад.

Під час «круглого столу» духовні отці закликали до молитви за мир і спокій у державі, за військовослужбовців, які борються за суверенну незалежну Україну.

Світлана ГРУЙ. Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *