СФОРМУВАЛИ БАЧЕННЯ РОЗВИТКУ НОВОВОЛИНСЬКА

27 грудня у Палаці культури Нововолинська за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання Ради регіонального розвитку. На неї завітали мер шахтарського міста Віктор Сапожніков, керівники окремих галузевих відділів міськвиконкому та служб міста, депутати, громадські активісти, небайдужі містяни тощо.

До присутніх із вітальними словами звернувся губернатор області Олександр Савченко й наголосив: «Ми тут зібралися, аби сформувати бачення розвитку вашого міста. Нововолинськ – потужне місто,  де ми проводимо регіональну раду розвитку. Ви бачите, що вже вдалося зробити за чотири роки і що ми повинні ще зробити. Раніше планували роботу від виборів до виборів, зараз підхід трохи інакший. Готуємо план на три роки, такий термін запропонований Президентом України і вважаю, що він оптимальний», – зауважив голова ОДА. Також він додав, що усій області необхідно сконцентруватися на тому, аби заробляти кошти. Адже бюджет Волині становить 16 млрд грн, з них тільки близько 3 млрд грн – власні доходи, решта –  державний бюджет.

Очільник Нововолинська Віктор Сапожніков долучився до обговорення розвитку міста й наголосив, що попри те, що в країні триває війна, все ж багато вдається робити: «Обсяг бюджету міста за 11 місяців поточного року становить майже півмільярда гривень. Його виконання  забезпечено на 106%, найбільша частка – збір ПДФО, становить 57% від загальної суми бюджету. Варто відзначити, що Нововолинськ – промислове місто. 20% усієї промислової продукції області виготовляють саме тут», – повідомив міський голова. Також він зауважив, що покращується ситуація у вугільній промисловості. Хоча заборгованість по заробітній платі шахтарям на сьогоднішній день становить близько 11 мільйонів гривень, проте цифра зменшується. Віктор Борисович повідомив, що новопризначений керівник ВП “Шахта №9 “Нововолинська” Павло Танчев наразі перебуває у відрядженні у Києві, де йдеться про виділення 15 мільйонів гривень на розвиток підприємства.

Також на засіданні Ради регіонального розвитку обговорили питання освіти, медицини, житлово-комунального господарства тощо.

Текст та фото Людмили Трубнікової.

На знімках: голова ОДА

Олександр Савченко під час засідання Ради розвитку міста разом з Віктором Сапожніковим, міським головою та Ольгою Попікою, тимчасово виконуючою обов’язки головного лікаря комунального  некомерційного підприємства «Нововолинський центр ПМСД».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *