Чергові успіхи нововолинських борців

Борці греко-римського стилю спортивного клубу «Борець» – президент О.І. Божко, тренер на громадських засадах, майстер спорту А.С. Грищук брали участь у трьох спортивних змаганнях з боротьби серед юнаків. 

У Чемпіонаті області спортсмени клубу зайняли 5 перших та 6 других місць.

Міжнародний турнір (м. Берегово Закарпатська область), де брали участь представники 12 держав Європи – Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Чехія, Польща, Білорусія, Молдова, Словаччина, Словенія, Угорщина, Румунія, Болгарія. А також спортсмени з таких міст України: Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів, Івано-Франківськ,  Луцьк, Рівне, Тернопіль, Берегово, Мукачево, Ужгород, Нововолинськ. Тут ми боролись добре, наші хлопці – Назар Янюк та Нестор Сушко  зайняли два других місця, два третіх вибороли Олег Петрів і Юрій Янюк.

На Всеукраїнському турнірі у м. Долина Івано-Франківської області, за участі спортсменів з міст України, Чехії  та Сербії, наші борці-юнаки теж стояли на п’єдесталі пошани – це брати Ярослав і Захар Рижкови. Ярослав був другим, а Захар третім. Всі борці були нагороджені грамотами, медалями, кубками та іншими подарунками.

А також виборов призове місце на змаганнях у Виноградові Закарпатської області Назар Янюк – на Всеукраїнському турнірі, де були представники України, Румунії, Угорщини, Сербії.

Як бачите, наші борці прославляють наше місто. Нас знають і ми піднімаємо імідж свого міста.

Дякуємо нашим спонсорам: Віталію Бадзюню, Богдану Бадзюню, Олексію Гольчуку, Борису Бабійчуку, Олегу Чернюку, Леоніду Климовичу, Андрію Пилипчуку, спорткомітету, які протягом року допомагали борцям в поїздках на змагання. Від тренера велике спасибі.

Андрій ГРИЩУК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *