ЧОГО ОЧІКУЮТЬ ЛЮДИ ВІД 2019 РОКУ?

Завжди із приходом нового року люди очікують на позитивні зміни, з вірою у краще надіються, що у країні відбудуться кардинальні перевтілення й врешті настане і мир, і добробут, якого прагнуть усі роки незалежності України. 2019-й для багатьох – це рік перемін, бо уже в березні мають відбутися, перш за все,  вибори Президента – головного гаранта держави, далі, за півроку, парламентські вибори. Отже, чого чекають нововолинці від року прийдешнього запитую у містян.

Олена (молодша медична сестра): у цьому році ми переходимо на нову модель фінансування – оплати за медичні послуги від Національної служби здоров’я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Гадаю, що саме у медицині відбувається прорив, після завершення котрого має прийти налагоджений порядок і люди будуть задоволені. Тому надіюся, що і у медицині, і в інших структурах, хоча і повільно, але будуть позитивні зрушення, які обов’язково дадуть хороший результат. Також надіюся, що вибори нового Президента принесуть країні тільки добрі зміни і наша Україна стане, дійсно, тим розвинутим краєм, якого прагнуть українці довгі роки. Вірю, що все у нас буде тільки добре.

Іван Миколайович (шахтар): надіюся, що у 2019 буде поборено корупцію! До влади прийдуть ті люди, які люблять Україну, які хочуть, щоб вона була для людей, а не для жменьки скоробагатьків, що обдерли її до липки. Надіюся, що прийде до влади людина совісті, честі та моральних цінностей і наведе лад у нашій Україні. Виборчий процес 2019 року, в якому український народ буде переобирати свою законодавчу владу вже стартував. Вірю, Україні – бути. Миру – бути!

Аліна Володимирівна (продавець): завжди надіюся, що все буде краще. Тому в 2019 році чекаю позитивних змін: підвищення мінімальної заробітної плати, пенсійного забезпечення, прориву в медичній сфері, освітянській. Але найбільше хочеться змін у законодавчій системі, яка давно застаріла й працює на благо тих, хто до нитки обкрадає країну. У нас злочинці, які грабують мільярди,  у в’язницях не сидять, не покараними залишаються виродки за вбивство людей на Майдані, гуляють на свободі дітки «великих шишок», які спричинили страшні ДТП і так можна перераховувати до безкінечності. Надіюся, що в Україні справедливо запрацюють Закони. І це найперше, що має зробити нова влада, яка прийде у 2019 році.

Олег Дмитрович (газоелектрозварник): у 2019 чекаю різкої зміни влади. Адже для досягнення миру, переконаний, нічого не робиться. Чиновникам байдуже, скільки триватиме кровопролиття, бо там немає їхніх синів. Вони усе спишуть на війну, під час котрої так легко роздерибанювати надбання краю, торгувати зброєю. Кричать з телеекранів як вони гарно забезпечують армію. Смішно. Саме прості українці чесно сплачують зі своїх доходів військовий збір, і підтримка армії – це заслуга українського народу, а не купки брехунів, що за п’ять років зуміли тільки набити кишені награбованим. Я надіюся, що з приходом кардинально нової влади усе в Україні запрацює так, як того чекають тридцять вісім мільйонів українців.

У нашому часописі друкуємо відповіді лишень декількох нововолинців. Але, повірте, опитано багато наших земляків, і усі відповіді дуже схожі, одні й ті ж проблеми, нарікання, розпач.  Здебільшого люди не задоволені ні владою, ні життям в Україні. Усіх торкнулася проблема нестачі коштів, безробіття, неякісна медичні послуги, а про роботу поліції, яку не бачить жоден житель міста  – це окрема тема для розмови. Але люди ще надіються на краще…І вірять…

Спілкувалася

Людмила ТРУБНІКОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *